Sprzedawane kontenery morskie

Sprzedawane kontenery morskie

Sprzedawane kontenery morskie przez naszą firmę  są solidne i niezawodne w transporcie kontenerowym. Ich konstrukcja składa się z ramy wykonanej z walcowanej stali oraz osłony z profilowanych płyt. Stalowe moduły ładunkowe mają długą żywotność. Dlatego do przebudowy na magazyny często wykorzystuje się nie tylko nowe, ale również używane kontenery. Znormalizowane wymiary bloków pozwalają na instalowanie ich w rzędach obejmujących kilka pięter i łączenie ich w budynki modułowe.

Dlaczego warto sprzedawać z naszymi kontenerami transportowymi?

Sprzedawane kontenery morskie
Sprzedawane kontenery morskie

Zaletą kontenerów morskich jest transport multimodalny. Ogólne wymiary i elementy złączne są znormalizowane do użytku multimodalnego, eliminując potrzebę przeładunku, gdy ładunki są dostarczane za pośrednictwem wielu środków transportu.
Maksymalne bezpieczeństwo ładunku. Solidna konstrukcja i niezawodność mechanizmu zamykania kontenera morskiego chroni ładunek przed uszkodzeniami zewnętrznymi, nieautoryzowanym otwarciem i kradzieżą.
Możliwość przewozu ładunków o dowolnej wielkości i złożoności. Wielkość ładunku ograniczona jest jedynie wielkością kontenera. Standaryzacja opakowań może obniżyć koszty obsługi ładunków w portach i na stacjach rozrządowych oraz przyspieszyć przeładunek i transport ładunków. Nasza firma oferuje wysokiej jakości kontenery morskie różnego typu i zastosowania. Oferujemy najlepsze ceny. Możesz u nas kupić nowe i używane pojemniki.

Jakie są zalety sprzedaży kontenerów transportowych?

Przekształcenie kontenerów morskich przeznaczonych do sprzedaży na magazyny jest wymagane ze względu na szereg zalet:

 • Wytrzymałość strukturalna, trwałość i powłoki antykorozyjne są regularnie odnawiane.
 • Można zorganizować oddzielne przegródki do przechowywania różnych materiałów.
 • Wiele rozmiarów i wzorów pozwala wybrać najwygodniejszy moduł metalowy.
 • Duże powierzchnie magazynowe można zorganizować, łącząc wiele kontenerów w jeden budynek i instalując je na wielu poziomach.
 • Dzięki zainstalowaniu zewnętrznej klatki schodowej magazyn można zorganizować w metalowym kontenerze na drugim piętrze budynku.
 • Łatwo poszerz dostępny obszar, dodając moduły dodatkowe.
 • Możliwość uzyskania dodatkowego dochodu z wynajmu powierzchni magazynowej.

Jakie kontenery transportowe są dostępne do organizacji magazynu?

Aby stworzyć magazyny, musisz wykorzystać ich możliwości wysyłkowe:

 • Przeważnie kontenery transportowe 20ft i 40ft są sprzedawane w celu organizacji magazynów. Moduł 45 stóp jest dość rzadkim i drogim formatem, który jest rzadko używany do celów magazynowych.
 • Wymiary najpopularniejszego kontenera 20ft: długość 6,1m i objętość 33m3. Takie moduły mogą być transportowane w kontenerowcu w dwóch częściach na pojeździe lub pojedynczo na ciężarówce wyposażonej w zrobotyzowany dźwig. Do ich obsługi wykorzystywane są wózki widłowe. Do zorganizowania dużego magazynu wymagany jest 40-stopowy kontener. Ich długość wynosi 12,2 metrów sześciennych, 67 metrów sześciennych.
 • Do przechowywania towarów wymagających produkcji w określonych warunkach temperaturowych stosuje się kontenery izolowane lub chłodnicze, w tym budynki z izolacją i chłodzeniem.

Funkcje na sprzedaż z magazynu organizacji kontenerów wysyłkowych

Standardowe projekty kontenerów morskich na sprzedaż obejmują:

 • Solidna spawana rama.
 • Powłoka stalowa wykonana jest z blach profilowanych.
 • Podłoga – drewno, sklejka odporna na wilgoć, płyta pilśniowa z wodoodporną warstwą wierzchnią.
 • Drzwi na zawiasach znajdują się na jednej lub obu przednich ścianach kontenera transportowego.
 • Przy organizacji stałego magazynu kontenery transportowe są zazwyczaj izolowane wełną mineralną lub styropianem. W celu wygodnego rozmieszczenia towaru przeznaczonego do sprzedaży w kontenerach morskich zamontowaliśmy półki z blachy lub grubej sklejki. Jeśli właściciel magazynu nie jest zadowolony z funkcji drzwi standardowych, kupi nowy projekt standardowy lub wykona go według własnych rysunków.

Planując magazyn składający się z wielu kontenerów, należy pamiętać, że wygodniej jest zachować jednopoziomową konstrukcję, dlatego w miarę możliwości lepiej ustawić kilka metalowych bloków obok siebie niż montować je na wielu poziomach.

Polecamy uwadze:

Dom kontenerowy – posiadamy na sprzedaż odpowiednie kontenery transportowe

Powody wyboru kontenera do budowy domu są różne: chęć zaoszczędzenia pieniędzy lub wyróżnienie się z ogólnego kontekstu za pomocą unikalnej konstrukcji budynku, rozwiązanie problemów środowiskowych i recykling surowców wtórnych. W moim kraju kontenery są rzadko używane w budownictwie mieszkaniowym. Stosowane są głównie do budowy domków letniskowych, szatni, obiektów administracyjnych i handlowych.

Zobacz również:

W porównaniu z innymi budynkami ta opcja przyciąga deweloperów wieloma zaletami:

   • Szybkość budowy i możliwość całorocznej realizacji.
   • Możliwość wyboru dogodnej opcji – zamów doposażenie kontenera u profesjonalisty, chętnie podejmiemy się takiego zadania.
   • Koszt budowy mieszkania z metalowych modułów jest niższy w porównaniu do budynku z cegły i drewna o podobnej wielkości.
   • Możliwości wyboru – używaj tylko kontenerów lub łącz je z wybudowanymi domami.
   • Różne rozwiązania dekoracyjne do aranżacji zewnętrznych i wewnętrznych.
   • Konstrukcja kontenera zapewnia komfortowe warunki życia dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i materiałów do izolacji termicznej i hydroizolacji oraz instalacji wydajnego systemu grzewczego.