Tusze do drukarek

Tusze do drukarek

Kupując tusze do drukarek: musisz wiedzieć, że wysokiej jakości materiały eksploatacyjne są kluczem do wysokiej jakości druku. Są to czytelne dokumenty, piękne zdjęcia, materiały prezentacyjne, broszury, plakaty. Katalog materiałów eksploatacyjnych naszego sklepu internetowego zawiera oryginalne tusze do drukarek.

Kupując tusze do drukarek: musisz wiedzieć

Za jakość druku odpowiadają właściwości tuszu do drukarek. To od nich zależy, jak wysokiej jakości będzie wydrukowane zdjęcie lub dokument. Nawiasem mówiąc, nie wszystkie atramenty są uniwersalne: niektóre nadają się tylko do drukowania dokumentów, inne do broszur, wizytówek, ulotek itp.

Aby wybrać i kupić tusz do drukarki, należy wziąć pod uwagę:

Oryginalny lub kompatybilny atrament. Oryginalne tusze do drukarek są produkowany na przykład przez firmy Canon i HP. Istnieją materiały eksploatacyjne do określonych modeli. Z reguły cena oryginalnego atramentu do drukarki jest wyższa, ale zawsze możesz być pewien ich najwyższej jakości. Kompatybilne są produkowane przez marki zewnętrzne, jest to odpowiednik oryginalnych w niższej cenie. Jeśli planujesz kupić tusz do drukarki, koniecznie zapoznaj się z instrukcją: każde urządzenie potrzebuje własnego, co zapewni wysoką jakość druku. Możesz wybrać tusze do drukarek z dostawą do dowolnego miejsca w Polsce. Wybierz ilość, objętość, kolor, a w razie pytań skontaktuj się z naszym pracownikiem, który pomoże Ci w wyborze.

Jakie typy tuszu do drukarek można zamówić w sklepie internetowym?

  • Tusze pigmentowe zawierają małe cząsteczki barwnika. Nadają się do drukowania zdjęć, które długo nie blakną, ale absolutnie nie nadają się do drukowania na papierze błyszczącym. Jeśli głównym warunkiem dla Ciebie jest bezpieczeństwo i jakość drukowanych dokumentów, lepiej kupić atrament pigmentowy do drukarki. Jego formuła zawiera mikrocząsteczki barwnika, które nie boją się wpływu wody, promieni UV i innych czynników środowiskowych.
  • Atrament rozpuszczalny w wodzie to najbardziej wszechstronna opcja. Wnika w głąb papieru, pozwalając drukować na każdym rodzaju gęstości. Dopiero jeśli woda dostanie się na dokument, tekst zacznie się rozmazywać. Wybierając tusze rozpuszczalne w wodzie, musisz mieć pewność, że drukowane materiały nie będą narażone na działanie wilgoci (zwykły papier biurowy bez powłoki fotograficznej boi się wilgoci) lub jasnego światła słonecznego.

Atramenty obu kategorii prezentowane w naszym katalogu gwarantują bogatą gamę odcieni podczas drukowania kolorowych obrazów lub tekstów. Aby uzyskać najlepsze wyniki, zaleca się dobór tuszu zgodnego z modelem drukarki. Wszystkie produkty posiadają opis cech, dzięki którym z łatwością znajdziesz odpowiedni rodzaj tuszu.

Uzupełnianie tuszu do drukarek

Przywykliśmy do tego, że urządzenia drukujące znajdują się w każdym nowoczesnym biurze. Wiele osób instaluje drukarki w domu. Jest to całkiem uzasadnione, jeśli dana osoba zajmuje się fotografią lub w rodzinie są uczniowie i studenci, którzy stale przesyłają eseje i inne prace twórcze.

Okresowo tusz do drukarek się kończy, a potem pojawia się pytanie, co robić. Nasz katalog prezentuje imponujący wybór produktów najbardziej znanych marek. Wśród nich można znaleźć tusze do drukarek zamienniki we wszystkich kolorach. Aby wypełnić strukturę również nie jest potrzebne specjalne przygotowanie. Po prostu wlej odpowiedni tusz do wkładu do otworu oznaczonego tym kolorem.

Sklep z tuszami i tonerami oferuje :

Tusz do drukarki: co musisz wiedzieć?

Tusze do drukarek to ważny element wyposażenia, który wpływa na jakość drukowanych obrazów, zdjęć i tekstów. Szeroka gama atramentów wszystkich typów pozwala wybrać opcję idealną dla posiadanego modelu drukarki. Napełnianie tuszami rozpuszczalnymi w wodzie lub pigmentowanymi przeznaczone jest do drukarek atramentowych, takich jak Canon, Samsung. Mogą być z dyszami strumieniowymi lub bez.

Tusze do drukarek
Tusze do drukarek

Zazwyczaj zbiorniki z atramentem w takich wkładach są oddzielne, dla każdego koloru jest osobny. Skład tuszu do drukarki dla różnych typów drukarek może być bardzo różny. Atrament termiczny do drukarek atramentowych musi wytrzymywać wysokie temperatury: jeśli takie urządzenie zostanie napełnione atramentem do urządzenia piezoelektrycznego, może pęknąć. Nie zaleca się kupowania tuszy oznaczonych jako uniwersalne: z technicznego punktu widzenia tusze nie mogą być odpowiednie dla wszystkich drukarek.

Aby odpowiedzieć na pytanie, ile arkuszy zostanie wydrukowane przez wkłady do drukarek atramentowych, przede wszystkim należy zauważyć, że dla urządzeń tego typu wartość z przedziału 250-350 arkuszy jest uważana za normalną, w zależności od napełnienia. Standardy producenta dotyczące 5-procentowego pokrycia to 50 stron dla kolorowego wkładu startowego i 100 dla czarnego wkładu. Około 100 zadrukowanych arkuszy można uznać za normalne. Ale jeśli drukujesz w wystarczająco wysokiej jakości, pełny wkład drukarki atramentowej zostanie zużyty przy około 50 arkuszach. Po zapoznaniu się z głównymi cechami przy wyborze wkładów lub tuszu do drukarki wystarczy spojrzeć na model urządzenia i wybrać w naszym sklepie odpowiednie materiały eksploatacyjne.